Ansatte

Våre lærere er genuint opptatte av at alle elevene ved skolen skal få den beste opplæringen for å gjøre dem godt rustet til å ferdes på egenhånd i trafikken.

Petter Asheim
Daglig/faglig leder
Tlf. 90102997 | petterash@me.com

Andreas Enstad
Trafikklærer
Tlf. 99793373 | andreas@petterstrafikkskole.no

 

Andrè Moen Nilsen
Trafikklærer
Tlf. 41271711 | andre@petterstrafikkskole.no

Erlend Berg-Hansen
Trafikklærer
Tlf. 94161979 | erlend.berg-hansen@hotmail.com

 

Bjarte Roven
Trafikklærer
Tlf. 40045095 | broven@gmail.com

Svein Omdahl
Trafikklærer
Tlf. 45290406 | svein@petterstrafikkskole.no

Wibeke Kristin Thim
Kontor Revetal
Tlf. 91648201 |revetal@petterstrafikkskole.no

Anne Liten Myhren
Kontor Eik
Tlf. 90933434 | eik@petterstrafikkskole.no